Shitet gjeli i veqant , shum i bukur .

100 EUR

Shitet nga: naim Sot 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kastriot
Kafshet shtëpiak
Shpendë
Shitet gjeli i shum i veqant dhe i bukur , me ngjyra shum te rralla...
Leaflet
Në fillim