Shes pula te fshatit bio 100 %

12 EUR

Shitet nga: NAMAN Sot 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lipjan
Kafshet shtëpiak
Shpendë
Shes pula te fshatit
Dhe jan tubo vez
Qmimi 12 euro copa
Gjindemi ne sllovi komuna lipjan
Leaflet
Në fillim