Afrikan Grey papagall

0 EUR

Shitet nga: Gezim 27 Maj 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Shpendë
Shitet papagaj afrikan grey papagaj qe eshte shume intelegjent dhe qe msohet te flas ose imitoj papagaji shitet me porosi


+38349272015
Leaflet
Në fillim