Afrikan Grey parrot qe FOL 550€

550 EUR

700 EUR

Shitet nga: Gezim Dje 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Shpendë
Shitet Afrikan Grey parrot 3 vjeqar eshte me analiz te dnk mashkull flet shume fjale eshte i bukur ,intelegjent dhe gjysem i bute shitet me Kafaz dhe pa kazaf papagalli
Qmimi me kafaz 700€
Viber +38349272015

Qmimi. Fix. 550 pa kafaz
Leaflet
Në fillim