Gardelina qifte. 40€

40 EUR

Shitet nga: Gezim Sot 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Shpendë
Shiten gardelinat femna dhe meshkuj kengetar

2 copa 50
Leaflet
Në fillim