Gardelina qifte

35 EUR

Shitet nga: Gezim Dje 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Shpendë
Shiten gardelinat femna dhe meshkuj kengetar

2 copa 50
Leaflet
Në fillim