Kanarinat meshkuj kengerar

0 EUR

Shitet nga: Gezim Sot 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Shpendë
Shiten kanarinat meshkuj kengerar Te bukur te shendosh dhe ne kenge , kanarinat jan. Nga Italia


+38349272015
Leaflet
Në fillim