Papagaj Love Bords qifte me veze

55 EUR

Shitet nga: Gezim 25 Maj 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Shpendë
Shiten papagajat love birds qift me kafaz edhe me ushqimme shtepiz per vez dhe bejn veze
Kompelet 55€

+38349272015
Leaflet
Në fillim