Papagalla fishera

0 EUR

Shitet nga: Gezim Dje 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Shpendë
Shitet qifti i papagajve fishera personate jan qifte te shendosh dhe te bukur shiten me kafaz dhe ushqim ben edhe pa kafaz
Leaflet
Në fillim