Papagaj

150 EUR

200 EUR

17 EUR / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Valon 01 Gush 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë objekt sportiv për 17 EUR / muaj

From
Advertiser
Komuna
Prishtinë
Kafshet shtëpiak
Shpendë
Shiten papagajt te llojit Ninfa(cocktail) janë 5 gjithsej,prinderit 4 zogjt e tyre(njeri esht shitur) si dhe 8 vez ne pritje për ti qelur
Jane shume te but me njerz siq shihet edhe ne foto.
Nese blihen te gjith komplet me kafaz qmimi osht 150 euro,ndersa me cop 15 euro.Bajm edhe ndrrim me qka t'me konvenon.
Leaflet
Në fillim