Papagaj 🐥 qift me kafaz

20 EUR

Shitet nga: Papagaj Dje 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Kafshet shtëpiak
Shpendë
shiten papagajt qift me kafaz dhe ushqim me qmim 20€ komplet, kontakt tel & viber +37745576373
Papagaj
045576373
Leaflet
Në fillim