shesim qura .gjela te detit

19 EUR

Shitet nga: azem 11 Tet 02:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Komuna
Shtime
Kafshet shtëpiak
Shpendë
Qura zoje te sivjetit te ushqyer vetem me ushqim tradicional miser,grure si dhe kullose ne fushe peer afer sishte jan 100 copa.
Leaflet
Në fillim