Shesum kurbana

120 EUR

Shitet nga: Ekrem krasniqi 29 Korr 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
From
Store
Komuna
Kastriot
Kafshet shtëpiak
Të tjera
Gjindemi ne fshatin kozaric komun e obiliqit qmimi 120euro thersia coptimi transporti Gratis . shesum me shumic dhe pakic Numri i telefonit 049809321
045528574
Ekrem krasniqi
049809321
Leaflet
Në fillim