Shitet Lopa, 12-16 litra qumesht ne ditë

1 290 EUR

Shitet nga: Skenda 05 Sht 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Të tjera
Per shkaqe te vendit shes Lopen e cila eshte vetem 6 vjet e vjeter dhe me garancion qe nuk ka asnje mangesi, ja vlen qe te vini ta shikoni..!!

Nuk jemi tregtar kete Lope e kemi rritur prej kur ka qenë viq.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione