2 kual

1 200 EUR

Shitet nga: Xperson 22 Gush 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Kafshet shtëpiak
Të tjera
Jan Ne Shitje Dy Kual Jan Te Mir Jan Te Majshem Jan Te Urt Kualt Jan Per Pun Per Ara Per Dru Per Qka Te Ju Nevojitet Si Dhe Mund Te Vini Ti Shikoni Vet Edhe Ti Vlersoni 1 Kual E Ka Qmimin 550€ Qmimin Si Dhe Tjetri 650€ Dyt Ikan Samarat Vin Me Gjeth Samar
Xperson
045503361
Leaflet
Në fillim