Derdhja e metaleve me ngjyra dhe të lehta

Shitet nga: ELEKTROMOTORI 17 Nën 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Teknologjia komplete e derdhjes se metaleve me ngjyra dhe metaleve te lehta.
ELEKTROMOTORI
Leaflet
Në fillim