Papagall gri afrikan

600 EUR

Shitet nga: Aleksandar 09 Gush 00:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kaçanik
Shess Papagall Gri Agrikan Dhe nje sere pajisjesh per to.Papagallet gjenden ne Maqedoni...
Aleksandar
38972561561
Në fillim