Publikuar: Qer 12 2022 10:19

BAZAT E KONSTRUKTIMIT të VEGLAVE dhe PAJIMEVE

Publikuar: Qer 12 10:19
Shikime: 93
1.BAZAT E KONSTRUKTIMIT të VEGLAVE dhe PAJIMEVE I - 386 faqe.
-Veglat për derdhje në presion
-Veglat për derdhje në kallëpe
-Veglat për presim të masave plastike
-Veglat për përpunimin e llamarinave
-Veglat për prerje (gdhendje) metalesh
-Pajisjet shtrënguese etj.
2.BAZAT E KONSTRUKTIMIT të VEGLAVE dhe PAJIMEVE II - 330 faqe.
-Libri II përmbanë të gjitha të dhënat e nevojshme pë konstruktimin dhe projektimin e veglave dhe pajimeve të përfshira nga Libri I.
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
93
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione