Publikuar: Qer 29 2022 09:00

Regretting You by Colleen Hoover

EUR

Publikuar: Qer 29 09:00
Shikime: 16
Morgan Grant dhe vajza e saj gjashtëmbëdhjetë vjeçare, Clara,nuk do të donte asgjë më shumë sesa të mos ishte asgjë e njëjtë. Morgan është e vendosur për të parandaluar vajzën e saj që të bëjë të njëjtën gjë gabimet që ajo bëri. Duke mbetur shtatzënë dhe duke u martuar gjithashtu e re, Morgan vuri në pritje ëndrrat e saj. Klara jo dëshiron të ndjekë gjurmët e nënës së saj. E parashikueshme e saj nëna nuk ka një kockë spontane në trupin e saj. Me personalitete ndërluftuese dhe qëllime konfliktuale, Morgan dhe Klara e ka gjithnjë e më të vështirë të bashkëjetojë. I vetmi personi që mund të sjellë paqe në familje është Chris- Burri i Morganit, babai i Klarës dhe spiranca e familjes.
Por kjo paqe prishet kur Chris përfshihet në një
aksident tragjik dhe i dyshimtë. Zemërprishja dhe pasojat afatgjata do të arrijnë shumë më tepër se të drejta Morgan dhe Klara. Ndërsa po luftonte për të rindërtuar gjithçka që u përplas rreth tyre, Morgan gjen ngushëllim në të fundit personi që ajo pret dhe Klara kthehet tek djali i vetëm që është, ishte e ndaluar për të parë. Çdo ditë që kalon, sekrete të reja,inati, dhe keqkuptimet bëjnë nënë dhe vajza ndahet më tej. Deri larg njëri-tjetrit, mund të jetë e pamundur që ata të bashkohen kurrë.
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
16
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione