Bicikleta

65 EUR

Shitet nga: Bike Sot 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
Prodhuesi
Cube
Modeli
ACID
Shitet bicikleta krejt esht nerregull
Me shpejtsi koqit ne dor dhe ne kemb
Leaflet
Në fillim