Biciklete BULLS 27.5inch, XL rami pothuajse e re

470 EUR

Shitet nga: Biciklete 18 Sht 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet biciklete firme amerikane Bulls me madhesi te rrotave 27.5inch dhe madhesi te ramit 51cm ose XL.
Bicikleta eshte shume pak e perdorur, porthuajse e re sic shihet ne foto. Kjo biciklet e re kushton 700 Euro.
Bicikleta i ka te gjitha pjeset Shimano.
Rrotat 27.5inch Geax Saguro (40Euro copa kushton)
Modeli Bushtail eshte modeli me i vecuar i firmes BULLS. Bicikleta nuk ka nevoj per asnje investim.
Leaflet
Në fillim