Shitet biqikleta

Shitet nga: Shpend Sot 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Alpina
Shitet biqikleta malore ka amortizera para dhe mbrapa goma 26 she ka 21 shpejtsi per me shum informata kontakt 045 253 890 ose viber +383 45 253 890
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim