Bicikleta City-Line 28"Bocas/Shimano"100%!

Shitet nga: Bicikleta28 Sot 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

265 EUR   320 EUR

Komuna: Pejë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Bottecchia
Shes Bicikleten City-Bike "Bocas/Shimano" originale,
Made in Germany., madhesia 28sh, 7 shpejtesi, alumin 100% , me fosfor ne guma e qdo pjesë ndriqim Led-dritat para dhe mbas, shiko fotot🙄👌🏽🤗.
Per me shumë Info:
+38349230877 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim