Biçiklet nga Zvicrra

Shitet nga: Diart Dje 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shes Biçikilet speciale te veçant per marakli 29 me diska me glicerin e ardhur nga zvicrra te interesuarit mund te kontaktojn ne numrin 044505455 dhe ne Viber +38344505455 bej ndrrim nese me konvenon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim