Biçikleta

Shitet nga: Gent 24 Mar 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR   70 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shes biçikleten me nje cmim te volitshem , dhe po ashtu shpejtesite nuk jane funksionale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim