Biciklet Jamis 26FULL ALUMIN.nga Zvicra.26.SHIMANO

Shitet nga: A.a 19 Mar 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 17 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

145 EUR   170 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Biciklet JAMIS 2.0 ORIGINALL.
Boj Ndrrim

26
GOMAT E REJA.
E IMPORTUAR NGA ZVICRA.
TE GJITHA PJESET SHIMANO FUNKSIONALE DHE ORIGINALL

NDRRIM ME TELEFON,SAMSUNG,IPHONE,
KONTAKT NE VIBER +38349816840
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim