biciklet ne gjendje super te mir

Shitet nga: Blin 24 Mar 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 20 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

175 EUR   210 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Biciklet ne gjendje te mir me dy disqe dhe me te gjitha pjeset shimano bicikleta ben edhe ne male
Si dhe ka amortizer rock shok eshte prej france, mund te bej edhe pak zbritje modeli 26 she
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim