Biciklet SKEPPSHULT NOVA

Shitet nga: Albenit Sot 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 37 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

280 EUR   480 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet Bicikleta Skeppshult Nova viti 2017 e ardhur nga Norvegjia, te gjitha pjeset origjinal i ka Shimano me 3 shpejci dhe me disk perpara.
Mund te kontaktoni ne Nr te telefonit 045 48 57 57 dhe Viber +383 45 48 57 57
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim