Biciklet trotinet

Shitet nga: Naser Sot 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 30 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shesh biciklet edhe trotinet


Biciklet dhe trotinet me rrym dhe benzin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim