Biciklete YT Tues Downhill Mtb

Shitet nga: Pavarsim 14 Tet 01:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

900 EUR   1 100 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
YT Tues Downhill 2011

Te gjitha pjeset SRAM

Amortizeri i pare: RockShox Boxxer r2c2

Amotizeri prapa: RockShox Vivid r2c

Koshnicat: Sram Avid Code R

Automati dhe nderruesi i shpejtesive: Sram X9

Pedalet:Truvativ!

Gomat:Schwalbe Magic/Muddy Mary

Gjithqka ne rregull!

Qmimi i diskutueshem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim