Scout Visitor 27.5

Shitet nga: zelqif 23 Mar 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 23 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet bicikleta e blere 290 euro ne bibaj sport, shume pak e perdorur te gjitha pjeset shimano, frenimi perpara ne disk 7x3 shpjetesi Shimano V-brake kontakt +38345689446 viber dhe whatsapp, qmimi i padiskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim