Shitet biciklet 26

Shitet nga: Jeton Dje 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 52 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet biciklet 26 me ram cliffhanger dhe te gjitha pjeset shimano dhe frena me glicerin. Biciklet eshte e perdorur e ardhur nga zvicrra dhe ne gjendje shum te mir, qmimi i negociushem nuk pranoj ndrrime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim