Shitet bicikleta Tottem 26qe

Shitet nga: Herolind Sherifi 11 Tet 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 20 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR   180 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
E importuar nga jasht
2 pare amortizera
Goma te reja (26)
E gjitha shimono Frenimi me Diska
Pa asnje problem Perfekte per rruge te asfaltume dhe Male
Drita led mbrapa dhe para , mbrojtese shiu,balte Ne gjendje Perfekte

Ndrrim me ndonje Laptop shtoj pare ose iphone 7+
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim