Biciklet mtb HUNTER carbon steel lir

50 EUR

Shitet nga: Biciklet Dje 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
Biciklet shum e pershtatshme per voztje 21 shpejtesi Goma 26- she..... Hec leht Ka mangut sajlen e shpejtasive dhe kambzen. Ngjyr e kaltert ..qmimi lir 50 euro. Per ma lir mos telefono .. 39344192578999
Biciklet
044192578
Leaflet
Në fillim