Biciklet MTB

80 EUR

Shitet nga: Edon 27 Korr 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes bicikleten mtb per male ne gjendje shum te rregullt perveq ndrusi i shpejtsis (automati) nuk eshte ne gjendje te rregullt.te gjitha pjeset i ka shimano.dhe armotizeret i ka me ajer dhe shum funksionale.mund te bejmeedhe zbritje.mirpres bleres serioz.
Leaflet
Në fillim