Biciklet PONY , çmimi fix 175 €

Shitet nga: oferta Sot 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 EUR   350 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet biçiklet klasike e viteve te 70-ta oldtimer e ardhur nga zvicrra ne gjendje perfekte cdo pjese origjinale te veten, 3 shpejtesi , dritat para dhe pas me dinam , mund te palohet ne mes , shume e pershtatshme per qytet , udhetime , etj.
CMIMI FIX nuk diskutohet . VIBER +38344878772
.
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
Mercedes Benz A-Klasse B-Klasse CE-Klasse C-Klasse CLA-Klasse CLC-Klasse CLK-Klasse CL-Klasse CLS-Klasse E-Klasse G-Klasse GLA-Klasse GLC-Klasse GLE-Klasse
GLK-Klasse GL-Klasse GLS-Klasse GT-Klasse AMG ML-Klasse Volkswagen Bora Caddy Fox CC Jetta Passat Polo Sharan Tiguan Touareg Touran
BMW X1 X2 X3 X4 X5 X6 X7 Audi A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 A8 S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 RS1 RS2 RS3 RS4 RS5 RS6 RS7 RS8 Q1 Q2 Q3 Q5 Q7 Q8 Abarth Acura Alfa Romeo Artega Asia Motors Aston Martin Audi Austin Austin Healey Bentley BMW
Borgward Brilliance Bugatti Buick Cadillac Casalini Caterham Chatenet Chevrolet Chrysler Citroën Cobra Corvette Cupra Dacia Daewoo Daihatsu DeTomaso Dodge Donkervoort DS Automobiles Ferrari Fiat Fisker Ford GAC Gonow Gemballa GMC Grecav Hamann Holden Honda Hummer Hyundai
Infiniti Isuzu Iveco Jaguar Jeep Kia Koenigsegg KTM Lada Lamborghini Lancia Land Rover Landwind Lexus Ligier Lincoln Lotus Mahindra Maserati Maybach Mazda McLaren Mercedes-Benz MG Microcar MINI Mitsubishi Morgan Nissan Opel Pagani Peugeot Porsche Volkswagen Golf Volvo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim