Biçikleta biqikleta bicikleta nga Amerika - GoBike

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: GoBike 16 Jan 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
GoBike sjellë në Kosovë biçikleta të markave më të mira Amerikane. Kemi biçikleta për çdo moshë, stil dhe gjini.

Me shume se 100 modele bicikletash ne GoBike, prandaj ejani dhe zgjedhni bicikleten tuaj!
Adresa e dyqanit: Milloshevë, Magjistralja Prishtinë - Mitrovicë (afër Exfis) në Obiliq.

https://web.facebook.com/GoBike.ks/
https://www.instagram.com/gobike.ks/
Në fillim