Biciklete Born To Run II

Shitet nga: Ismajl Maliqi Sot 04:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 33 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR   300 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter

Shitet bicikleta e markes Born To Run II.
Bicikleta eshte ne gjendje shume te mire, gjindet ne Prishtine, e kam blere ne dyqanet qe mbajne bicikleta nga gjermania.

Cmimi eshte i negocjushem.

Specifikat:

Shpejtesite: 21 shpejtesi, Shimano Tourney;
Marka e frenimit: ( SCHIMANO microSHIFT);
Lloji i frenimit: Frenimi permes disqeve, prapa dhe para;
Ndriqimi: Drite para dhe mbrapa (permes dinamos), (drita perpara me duket se duhet t'i nderrohet);
Amortizimi: Amortizues per absorbimin e dridhjeve;


Nuk kam mundesi me shfrytezu tash e nje kohe te gjate, edhe kam vendosur me shite.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim