GHOST SONA 2

Shitet nga: Xxxxx 27 Korr 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet Bicikleta GHOST SONA 2✅
-eshte ne gjendje perfekte e ruajtur dhe shum emirmbajtur:
-Viti i prodhimit (2015)
-Made in Germany
-Lloji i kornizes (Hardtail)
-Materiali i kornizes(Alumin)
-Shpejtsit 8X3
-Vollon 100mm
-Goma 26(MTB)
-Ndruesit e shpejtesive (TourneyTx shimano)
-Frenat(shimano mech)
-Armotizeri-SR-SUNTOUR XCT-100
-disc BR-M375 160mm
-Automati i 1 - Shimano FD-TX50
-Automati i pasem-Shimano Altus
-Cassette Shimano CS-HG200-12-32
-bandash Alex TD 26Disc
✅ÇMIMI ME MARRVESHJE✅
☑️I diskutueshem☑️
⚠️viber +38345240426⚠️
Leaflet
Në fillim