Shitet Biciklet Conway

Shitet nga: Niti Sot 08:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   350 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet bicikleta Conway me disqe dhe frenat me glicerin Prodhim Gjerman ,është material Alumin madhesia e gomave 27,5
95% e re

Viber+38344 874-006
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim