Shes bicikleten 26-she e ardhur nga Zvicrra

0 EUR

Shitet nga: PZ Dje 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Shes bicikleten e ardhur nga Zvicra . Bicikleta eshte ne gjendje te shkelqyeshme, i ka 27 shpejtesi, i funksionojne te gjitha pjeset si dhe te gjitha pjeset i ka shimano deore.

Thirr se ja vlen
Sms mos dergo
Ju mirepresim

Biciklet, bicikell, biçiklet, biçikleta, biciklla, vilispic, bicikleta, biciklet, vilispic, bicikell, biciklla, biçikletë, biçikleta, bicikleten, biçikleten, bicikëll
Leaflet
Në fillim