Okazion!!

130 EUR

Shitet nga: CitroenC4 10 Korr 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Viti
OKAZION!!! Shitet biçklete sportive, shume trendy, 26-çe, per femra dhe meshkuj, e sapoardhur nga Italia dhe e perdorur maksimumi 4 here ne Tirane. Me 3 amortizatore, 2 tek timoni dhe 1 pas. Disqe dopio alumini, me 7 marsha, ne gjendje perfekte. Telefononi ne numer cel: 0677044444.
Cel. : 0677044444
CitroenC4
0677044444


WhatsApp:
0677044444
Leaflet
Në fillim