Bicikleta

Shitet nga: Fellne per gjipa Sot 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Viti: 2015
Komuna: Vushtrri
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shes bicikleten ne gjendje te rregullt me shpejtsi bicikleta ka gomat e mira numer 26 she ngjyr e zez shum e rujtne ka dritat para dhe mrapa gjithashtu korpen perpara eshte e perdorne 049847006 gjindemi ne Vushtrri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim