Scott Scale 970 e vitit 2016

Shitet nga: Gzimi Dje 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
Prodhuesi: Scott
Modeli: Model Tjeter
E shes biciklen Scott me ngjyre te veqant

Madhesia e gomave 29 / Maxxis Syncros
Madhesia e trupi L
Pjeset Shimano Deore
Amortizerin me bllokad
Frenat me vaj

Bicikla eshte shume e rujtne qashtu qysh shihet edhe ne foto

Qmimi me marrëveshje...kontakt ne Whatsapp dhe Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim