-SCOTT SPORTSTER Me disqe Ne gjendje te rregullt

450 EUR

Shitet nga: Redon 24 Pri 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Scott
Shitet bicikleta Scott e inportuar nga gjermania . Bicikleta eshte ne gjendje te rregullt dhe nuk ka ndonje demtim apo defekt. Bicikleta me Diametr te rrotave 28" , Frenat me disqe para dhe mbrapa.Amortizatori me bllokade . etj,etj
Per me shum info kontaktoni ne tel.
Leaflet
Në fillim