Bicikleta racer dhe scott

Shitet nga: Albin 15 Tet 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
Prodhuesi: TREK
Modeli: 26
Shes bicikletat racer 26 , frenat me vaj , armotizerat me bllokad funksionon perfekt qmimi 250€
Kurse scott punon perfekt , armtizerat me bllokad qmimi 150€ te ardhura prej CH
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim