Bicikleta

99 EUR

110 EUR

Shitet nga: Bike Sot 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
Prodhuesi
TREK
Modeli
28
Shitet bicikleta e ardhunlej zvicrre esht shum e rujtne te gjitha pjeset i ka te njojtes firm shimano
Ika 21 shpejtsi dhe me gjdo sen funkionale
Biciklla bicikla biciklete bicikleten bicikllat
Leaflet
Në fillim