Bicikell TREK 29er

400 EUR

Shitet nga: Fidan 02 Dhj 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes biciklen e sapo ardhur nga Gjermania e markes TREK nr.29er Gold Alumin me qmim te voliteshem te interesuarit munt te kontaktojn ne nr tel dhe viber +38349902546
Leaflet
Në fillim