Biçikleta TREK 2009

0 EUR

240 EUR

Shitet nga: Xxx 27 Maj 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Prodhuesi
TREK
Shes biçikleten trek
Mountainbike
Biçikleta nuk ka asnje defekt kur vjen tek ngasja dhe
Perdorimi
Qmimi : ME MARRVESHJE
Leaflet
Në fillim