Shitet bicikleta me diska

Shitet nga: Bicikleta 21 Sht 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 32 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Ferizaj
: Biçikleta
Prodhuesi: Universal
Modeli: Model Tjeter
Shitet bicikleta me diska ne gjendje shume te mire pa asnje defekt ne tel dhe viber +383-44616249
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim